Jouni Puhakka
Toimitusjohtaja

+358 (0)40 054 4839
puhakka@m-levy.fi

Petri Vehkonen
Myynti / tuotekehitys

+358 (0)40 565 0342
petri.vehkonen@m-levy.fi

Jari Niiranen
Tuotanto

+358 (0)400 316 291
jari.niiranen@m-levy.fi

Tuukka Pirnes
Työnjohto

+358 (0)40 506 0228
tuotanto@m-levy.fi

Mikko Kalho
Maalaamo

+358 (0)40 669 5277
mikko.kalho@m-levy.fi

Simo Vauhkonen
Huolto, kunnossapito ja tuotekehitys

+358 (0)40 634 1730
simo.vauhkonen@m-levy.fi

Niko Puhakka
Kehityspäällikkö

+358 (0)44 277 8358
niko.puhakka@m-levy.fi

Laskutustiedot

Käsittelemme ostolaskut sähköisesti ja toivomme saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

Verkkolaskuosoite: 003708796891
Verkkolaskuoperaattori: Liaison Technologies Oy
Operaattorin välittäjäntunnus: 003708599126

Mikäli teillä ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja, alla on osoite paperisille laskuille. 

Paperiset laskut osoitteeseen: 
Oy M-Levy Oy 
C/O Tilitoimisto 
KP-Liikepalvelut Oy 
Vasarakatu 27 B 
40320 JYVÄSKYLÄ