Petri Vehkonen
Myynti ja tuotekehitys

+358 (0)40 565 0342
petri.vehkonen@m-levy.fi

Mikko Kalho
Jauhemaalaus myynti ja tuotanto

+358 (0)40 669 5277
mikko.kalho@m-levy.fi

Jari Niiranen
Ohutlevytuotanto

+358 (0)400 316 291
jari.niiranen@m-levy.fi

Tuukka Pirnes
Työnjohtaja

+358 (0)40 506 0228
tuotanto@m-levy.fi

Simo Vauhkonen
Huolto, kunnossapito ja tuotekehitys

+358 (0)40 634 1730
simo.vauhkonen@m-levy.fi

Niko Puhakka
Toimitusjohtaja

+358 (0)44 277 8358
niko.puhakka@m-levy.fi

Jouni Puhakka
Hallituksen puheenjohtaja

+358 (0)40 054 4839
puhakka@m-levy.fi

Ota yhteyttä tai lähetä tarjouspyyntö

  • Pudota tiedostot tähän tai
    Sallitut tiedostotyypit: pdf, jpg, gif, png, Max. tiedoston koko: 20 MB.
      Sallitut tiedostomuodot: .pdf ja .jpg
      Koko: Max. 20MB
    • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

    Laskutustiedot

    Käsittelemme ostolaskut sähköisesti ja toivomme saavamme laskumme verkkolaskuina aina kun se on mahdollista.

    Verkkolaskuosoite: 003708796891
    Verkkolaskuoperaattori: Liaison Technologies Oy
    Operaattorin välittäjäntunnus: 003708599126

    Mikäli teillä ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja, alla on osoite paperisille laskuille. 

    Paperiset laskut osoitteeseen: 
    Oy M-Levy Oy 
    C/O Tilitoimisto 
    KP-Liikepalvelut Oy 
    Vasarakatu 27 B 
    40320 JYVÄSKYLÄ